Šeříky a tulipány
olej, plátno, 74 x 54,5 cm, sign. PD T. Pchálek, rám , na zadnístraně štítek ČFVU, rám v dolní části otlučený
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267759
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 19:52
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu