Suite Escultor I
litografie, 1974, 19,8 x 39,5 cm, sign. PD Miró, nepatrně zažloutlý papír
Antiqari.at Radhošťská
Literatura: soupis č. 937, str. 74, Joan Miró Litographe V 1972-1975, Maeght éditeur, Paris, Mourlot
studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
ID: 267741
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:07
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu