litografie, 1983, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr 83
ID: 267655
Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:41
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)