litografie, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr, autorský tisk
ID: 267654
Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:40
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)