Úplněk a světlušky
olej, plátno, 2020, 40 x 40 cm, nesign.
žákyně L. Čepeláka
ID: 267584
Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:28
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
žákyně L. Čepeláka
ID: 267584