Milovnice psů u moře
litografie, 2012, 35 x 16 cm, sign. PD Emma Srncová 2012, č. 32/99
ID: 267504
Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:28
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids