Chrliče
litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 267427
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 20:14
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids