Hommage á Antonio Vivaldi
litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267426
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 20:46
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu