olej, plátno, 40 x 30 cm
ID: 267376
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 14:41
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
olej, plátno, 40 x 30 cm
ID: 267376
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)