Chaloupka s doškovou střechou
olej, plátno, 20 x 25 cm
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267375
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:50
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
olej, plátno, 20 x 25 cm
ID: 267375
Auction price: 50 CZK (3 €)
Current price: 150 CZK (7 €)