Chaloupka s doškovou střechou
olej, plátno, 20 x 25 cm
ID: 267375
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 14:50
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
olej, plátno, 20 x 25 cm
ID: 267375
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)