olej, plátno, 21 x 25 cm, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267374
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 16:52
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
olej, plátno, 21 x 25 cm, rám
ID: 267374
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)