Údolí stínu
olej, plátno, 2006, 30 x 23 cm cm, sign. PN AK 06, rám
ID: 267353
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:58
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
ID: 267353
Auction price: 1 CZK (1 €)
Current price: 201 CZK (9 €)