Údolí stínu
olej, plátno, 2006, 30 x 23 cm cm, sign. PN AK 06, rám
ID: 267353
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:58
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 267353
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)