Staré Buky
olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám
ID: 267337
Auction price: 370 CZK (16 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:25
Current price: 370 CZK (16 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
ID: 267337
Auction price: 370 CZK (16 €)
Current price: 370 CZK (16 €)