Indiánská vesnice
litografie, 1965, 32,4 x 59,3 cm, sign. PD V Šolta 65, č. 31/130, zažloutlý papír, kolem grafiky zažloutlý rámeček, při okrajích místy otrháno
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
ID: 267291
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:32
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu