Pod Karlovým mostem
litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267289
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 19:22
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)