Kámen ve vodě
akvarel, papír, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. PD JO.
ID: 267169
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2022 14:01
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
ID: 267169
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)