Kámen ve vodě
akvarel, papír, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. PD JO.
ID: 267169
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2022 14:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
ID: 267169
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)