Váza s květinami
litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267121
Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:36
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267121
Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)