Loďka
olej, karton, 30,5 x 39,5 cm, sign. LD Houdek, rám, malba při okrajích mírně odřená
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267048
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu