Moře
olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
studoval grafiku v Gorici
ID: 267045
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu