Kudlanka
litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 266905
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 18:56
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu