Otakarova bašta (České Budějovice)
tuš, akvarel, 32,8 x 44,6 cm, sign. PD R. Schuster, papír mírně zažloutlý a lehce ztmavlý u okrajů, ve spodní části papíru několik drobných hnědých teček, vpravo dole červená čárka (mimo kresbu)
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 266899
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 22:01
Current price: 749 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids