Otakarova bašta (České Budějovice)
tuš, akvarel, 32,8 x 44,6 cm, sign. PD R. Schuster, papír mírně zažloutlý a lehce ztmavlý u okrajů, ve spodní části papíru několik drobných hnědých teček, vpravo dole červená čárka (mimo kresbu)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 266899
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:01
Aktuální cena: 749 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu