Barevnou uličkou
litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 266882
Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:28
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 266882
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)