Dáma v kloboučku
kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of V. Pukl, K. Minar
ID: 266881
Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 21:38
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids