Pohled do kraje
olej, lepenka, 1954, 23,5 x 29 cm, sign. LD Mirko Šašek 54, při okrajích poškozeno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 266824
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:06
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids