Pasačka koz
olej, překližka, 1964, 18 x 23,5 cm, sign. LD Mirko Šašek 64
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 266821
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 15:05
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids