Pasačka koz
olej, překližka, 1964, 18 x 23,5 cm, sign. LD Mirko Šašek 64
ID: 266821
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:05
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu