Žena v klobouku
litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 266772
Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:14
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids