Malostranská Mostecká věž
lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý
Antiqari.at Radhošťská
žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 266768
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 22:02
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu