Pohled přes Vltavu
tužka, papír, 9,5 x 20 cm, sign. PD I. Veselý, pasparta, textilní páska pasparty na levém okraji poškozena
Antiqari.at Radhošťská
ID: 266757
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 21:52
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu