Staroměstské střechy
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 266656
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:19
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids