Staroměstské střechy
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír
ID: 266656
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:19
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)