Sv. Mikuláš
litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 266655
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:18
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids