Sv. Mikuláš
litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír
ID: 266655
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:18
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)