Exlibris Vladimír Ipser - návrh
tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 266633
Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 16:18
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu