Koupel - návrh na exlibris
tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1952
Provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 266628
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 15:22
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids