Návrh na exlibris
tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948
Provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 266626
Auction price: 290 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:05
Current price: 290 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids