Návrh na exlibris
tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 266626
Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:05
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu