Ex Eroticis Licietta S.
lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 266609
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu