Vzorec
olej, sololit, 1988, 30 x 30 cm, sign. PD Votruba 88, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 266569
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2023 18:22
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids