Vzorec
olej, sololit, 1988, 30 x 30 cm, sign. PD Votruba 88, rám
žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
ID: 266569
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:22
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)