Kytice růží
olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 266566
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:40
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids