Pobřeží u Gdyně
olej, plátno, 56 x 79 cm, sign. PD a na zadní straně Sentkowski, rám, na zadní straně popsáno autorem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 266459
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:27
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids