Pobřeží u Gdyně
olej, plátno, 56 x 79 cm, sign. PD a na zadní straně Sentkowski, rám, na zadní straně popsáno autorem
ID: 266459
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:27
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu