Ostrvá (Vysoké Tatry)
olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem
ID: 266318
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:28
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu