Portrét muže
olej, plátno, 1914, 63,5 x 47 cm, sign. s přípisem na zadní straně, rám, na zadní straně přípis: Maloval Jan Kojan za 10 z, u prof. …. Dokončeno 8.VII. 1914
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. Masek, E. Dite, V. Hynais
ID: 266301
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 18:11
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids