Akt dívky
litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen
žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
ID: 266286
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:08
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)